czwartek, 01 grudnia 2011

Oj poszalałam, poszalałam, ale muszę przyznać, że całość mi osobiście się podoba. A Wam?

Kwiatki wszystkie własnoręcznie robione, te w kratkę wycięte za pomocą dziurkacza, pozostałe za pomocą wykrojników min, róża chińska. Gałązki częściowo z dziurkacza częściowo z wykrojnika.

Ozdobione borderkiem i tasiemką. Pozdrawaim.

wtorek, 29 listopada 2011

Witam. Dzisiaj dla odmiany coś z biżuterii. Technika soutache zauroczyła mnie. Niestety jest ona bardzo pracochłonna, dlatego też na razie mam mały zastój w "tworzeniu". Pokażę moje dotychczasowe dzieła.

Rozmiar wisiora: 9,5 cm długości, 8cm szerokości, długość całego naszyjnika 36 cm. Środek stanowi drewniana podstawa o średnicy 4,5 cm, która jest obszyta trzema kolorami sznurka sutaszowego. Całość podszyta jest turkusowym filcem. Koraliki szklane od 0.3 cm do 1,2 cm średnicy. Całość w tonacji granatowo - błękitno -seledynowej.

Pozdrawiam.

poniedziałek, 28 listopada 2011

Witam. Kolejna moja propozycja kartki świątecznej ponownie w tonacji czerwono-zielonej ale tym razem z dodatkiem drewnianych choinek w kolorze srebrnym oraz srebrnych stickersów. Pozdrawiam.

niedziela, 27 listopada 2011

Witam. Dzisiejszą karteczkę świąteczną proponuję w tonacji czerwono-zielono-złotej z odrobiną krateczki. Jakoś tak mi pasowało do całości. Pozdrawiam serdecznie.

 

sobota, 26 listopada 2011

Witam. Dzisiejsza karteczka w tonacji zielono, biało, srebrzystej - prawie jak śnieg w zimie na gałązkach świerku. Środek wycięty za pomocą wykrojnika, śnieżynka złożona z 2 różnych wyciętych za pomocą dziurkacza. Dodatkowo ozdobiona choinkami z drewna w kolorze srebra.

Pozdrawiam.

piątek, 25 listopada 2011

Witam. Dzisiaj chciałam zaprezentować kartkę świąteczną w czekoladowo-złotej odsłonie. Może nie jest to typowo świąteczna kolorystyka, ale mi kojarzy się z ciepłem i słodyczą, a takie Święta powinny być.

Karteczka dodatkowo ozdobiona jest drewnianymi, złotymi choinkami. Zapraszam również na www.przepisnaciast.blox.pl Pozdrawiam.

czwartek, 24 listopada 2011

Witam. Dzisiaj propozycja kartki świątecznej. Kwiatki robione własnoręcznie tak jak i srebrzony brokatem border. Wszystko dookoła się błyszczało. Ja też :-) . Ozdobiona dodatkowo tasiemką w gwiazdki. Pozdrawiam.

środa, 23 listopada 2011

Witam. Od tej kartki rozpoczęłam moją przygodę z robieniem kartek. Kwiatuszki robione są przeze mnie, gałązki wycięte za pomocą wykrojników.

Pozdrawiam.

niedziela, 20 listopada 2011

Witam na moim nowym blogu. Będzie on poświęcony głównie cardmakingowi - ręcznemu robieniu kartek okolicznościowych. Jest to moje nowe hobby, którym zajmuję się od 2,5 tygodnia ale przyznam, że wciągnęło mnie. Cały czas się uczę i poznaję nowe techniki. Na początek kartka bożonarodzeniowa:

Pozadrawiam. chanya13

1 , 2 , 3 , 4
 
Dodatki na bloga


Skrzynka pocztowa Napisz do mnie e-mail